KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15229458
nr 1522 9458
Herman Neujd
(1872-1931), Sverige
Tusch, Skiss till skulptur. Signerad, 28x18 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Herman Neujd, svensk skulptör född 1872, död 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:08:44
20/2 19:17:32
20/2 19:19:47